Yanvarın 20-də ənənəvi olaraq Bakı Biznes Universitetinin professor-müəllim heyəti və çoxsaylı tələbələri Yasamal rayonu ərazisində yerləşən “20 Yanvar” dairəsində şəhidlərin xatirəsinə ucaldılmış memorial abidə kompleksi qarşısında Yasamal Rayon İcra Hakimiyyəti, YAP Yasamal Rayon Təşkilatı və rayon ictimaiyyəti ilə birlikdə təşkil olunmuş anım mərasimində iştirak etmişlər və abidə önünə əklil və gül dəstələri qoyulmuşdur.
Həmin tarixdə Bakı Biznes Universitetinin təşəbbüsü və təşkilatçılığı ilə Universitetimizin idman zalında “20 Yanvar Faciəsi”nə həsr olunmuş Vinq Çun – Özünümüdafiə növü üzrə açıq Bakı turniri keçirilmişdir. Bu mötəbər turnirə bir çox orta və ali məktəblərin və həmçinin paytaxtdan 11 idman klubu qatılmışdır.

32nd anniversary of the January 20 tragedy
On January 20, Baku Business University faculty and students traditionally attended a memorial service in front of the memorial complex erected in memory of the martyrs in the "January 20" circle in Yasamal district, organized by the Yasamal District Executive Power, YAP Yasamal District Organization and the district community. wreaths and flowers were laid in front of the monument.
On the same day, on the initiative and organization of Baku Business University, an open Baku tournament on Wing Chun - Self-Defense, dedicated to the "January 20 Tragedy" was held in the gym of our University. This prestigious tournament was attended by many high schools and universities, as well as 11 sports clubs from the capital.