Bakı Biznes Universitetinin məzunları dövlət qulluğuna qəbul üçün keçirilən test imtahanlarında yüksək nəticə göstərənlər sırasındadır.
Dövlət qulluğuna qəbul üçün keçirilən test imtahanlarında uğur əldə edən namizədlərin böyük əksəriyyəti dövlət ali təhsil müəssisələrinin məzunlarıdır, bunu Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri Məleykə Abbaszadə deyib.
M.Abbaszadə qeyd edib ki, özəl ali təhsil müəssisələri arasında Bakı Biznes Universiteti, keçmiş Qafqaz Universiteti və Azərbaycan Universitetinin məzunları da yüksək nəticə göstərənlər sırasındadır.

University graduates succeeded
Graduates of Baku Business University are among those who showed high results in the test exams for civil service.
The vast majority of candidates who pass the entrance exams for the civil service are graduates of public universities, said the chairman of the Board of Directors of the State Examination Center Maleyka Abbaszade.
M.Abbaszadeh noted that graduates of Baku Business University, former Qafqaz University and Azerbaijan University are among those who showed high results among private universities.